Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Adidas

Adidas (Адідас) -Німецька бренд, який славиться своєю якістю і надійністю у всьому світі. Компанія Adidas випускає не тільки спортивний одяг, а й парфумерію, яка призначена для сильних духом людей, ніколи не відступаючих ні перед якими перешкодами і готових домагатися свого будь-якою ціною.

Чоловіча туалетна вода від Адідас відрізняється прекрасною стійкістю ароматів, прекрасною якістю і доступною ціною. Аромати від Adidas сучасні і висловлюють загальні тенденції розвитку бренду, вони символізують силу і завзятість, волю до перемоги, прагнення до досягнення результату.

Флакони Adidas зроблені в спортивному стилі, а також відчувається німецький підхід до якості - клавіші розпилювача ніколи не ламаються, трубочка ніколи не забивається і гарантує те, що ви зможете використовувати рідину до останньої краплі.

Ароматами Adidas користуються не тільки спортсмени, але активні та енергійні чоловіки і жінки. Жіночі аромати від Адідас також несуть в собі заряд бадьорості, але при цьому містять романтичні ніжні відтінки.