Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Антикап

Антиперспірант АНТІКАП - унікальний засіб боротьби з гіпергідрозом.

Гіпергідроз (підвищене потовиділення) з'являється в результаті порушення роботи вегетативної системи. У якийсь момент механізми саморегуляції « випадають» з поля зору нервової системи і починають функціонувати неправильно. Через цей збой, потові залози перестають відрізняти сигнали, що свідчать про підвищення температури повітря і тіла, від інших подразників, і « виробництво» поту збільшується в кілька разів.

Український науково -дослідний центр "Альянс краси" за сприяння компанії "Мірт Груп", провівши сотні дослідів і досліджень, вивів формулу засоб, здатного перемогти гіпергідроз. Створений спільними зусиллями фахівців, антиперспірант АНТІКАП є не просто черговим рецептом короткочасної дії, а повноцінним препаратом, здатним активно впливати на проблемні ділянки шкіри.

Містить у своєму складі хлоргидрат алюмінію, АНТІКАП сприяє звуженню потових залоз без гноблення їх функціональності. Незважаючи на досить потужну дію, активний компонент не проникає у внутрішні шари шкіри і без особливих зусиль змивається водою під час гігієнічних процедур.