Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Bebe Bio

У результаті багаторічних досліджень, співпрацею з педіатрами і дерматологами, бренд Green Energy Organics випустив довгоочікувану лінію для новонароджених Bebe Bio.

М'яка і дуже делікатна, продукція Bebe Bio являє собою резервуар дорогоцінних ніжностей, які будуть огортати малюка в хмарку ніжного аромату, створюючи розслабляючий комфор. Біологічна та божественно ніжна, лінія Bebe Bio буде причиною, щоб подбати про новонародженого ще більше.

Органік і натуральний, біологічно чистий догляд за шкірою Bebe Bio буде постачати, і захищати шкіру малюка природним чином, від подразнень, почервонінь і тріщин. Заспокійлива і смачна, що обволікає і ніжна, лінія солодко подбає про вашу дитину, зміцнюючи його природний захист.

Чудесно кремообразная, лінія Bebe Bio насичена поєднанням дорогоцінного нектару і рослинной клейкою речовиною диких квітів і рослин, екстрактів винограду, втішить і оберне ніжне тільце Вашого малюка в тепло і ніжні обійми.

Щедра, м'яка і ніжна, косметична лінія по догляду за новонародженими Bebe Bio буде ефективним захистом від зовнішніх агресивних факторів, таких як холод, вітер і раптові зміни температури, залишаючи шкіру м'якою і зволоженою.