Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Demax

Demax (Демакс) - Професійна косметика для обличчя і тіла. Японська косметика Demax - це ефективні засоби професійного використання, а також широка лінійка коштів для домашнього догляду. Професійна косметика Demax створюється на базі наукових досліджень і самих передових технологій.

Препарати для догляду за шкірою Японської косметики Demax відрізняються легкими текстурами, не викликають алергію і рекомендовані для чутливої ​​шкіри обличчя і тіла. Косметика Demax містить в своєму складі самі активні компоненти: AHA кислоти, колаген, еластин, екстракти лікувальних трав, сік алое вера, екстракти водоростей, зеленого чаю, комплекси вітамінів і т.д І саме таке унікальне поєднання активних компонентів з лікувальними травами, дає виражений ефект і вплив на клітинному рівні.

Професійні лінії по догляду за обличчям Демакс, при регулярному використанні відновлюють, омолоджують і захищають шкіру від негативного впливу і передчасного старіння. Самий унікальний і не повторюваний продукт компанії Demax - це Маска з живого колагену морських водоростей, ефект підтяжки шкіри обличчя спостерігається вже після першої процедури!