Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Jurlique

Австралійська натуральна косметика Jurlique - Це злиття природи з наукою про шкіру. Наша технічна команда знаходиться в постійному контакті з фахівцями по рослинах на нашій фермі, і наші ретельні випробування гарантують, що наші високоефективні натуральні засоби Jurlique по догляду за шкірою продовжують приносити видимі результати. Саме цей копіткий і безкомпромісний шлях від насіння до шкіри зберігає цілісність природи і дозволяє нам оскаржувати все, що можливо при природному догляді за шкірою. І це ще одна причина, по якій ми завжди будемо залишатися цілісними, автентичними і чистими, вирощеними з безкомпромісною турботою на пагорбах Південної Австралії. Ми вирощуємо наші потужні ботанічні рослини на нашій органічній фермі в Аделаїд-Хіллз в Південній Австралії, одному з найчистіших місць на землі. Це дійсно місце, не схоже ні на що інше.

  • Використовуючи сертифіковані методи органічного землеробства, ми піклуємося про нашу фермі як про єдиний живий організм. Все, що ми робимо, підтримує здоров'я і життєздатність нашої ферми і сприяє життєздатною екосистемі пагорбів.
  • Ми використовуємо позитивну живу енергію Природи
  • Наша ферма не містить синтетичних пестицидів і добрив.
  • Ми вручну збираємо рослини і збираємо всі наші рослини.

Спільне бачення засновників полягає в створенні високоефективної колекції натуральних засобів по догляду за шкірою, яка поєднує сили природи з новітніми досягненнями науки про шкіру.