Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Khadi

Khadi® (Кади)це кампанія, створена в Німеччині 2008 році. Вона об'єднала в собі аюрведические традиції Індії та європейську якість, підтверджене Німецькими стандартами сертифікації. Сировина закуповується тільки в чистому вигляді з Індії (не перероблена), а процес переробки і ретельна перевірка, перш ніж потрапити до покупця, і сертифікат BDIH відбувається безпосередньо на виробництві в Німеччині, і складається з сушки сировини, його очищення і 7 етапів подрібнення - це особливість фарб Khadi® порівняно з іншими виробниками.

Косметика Khadi® розроблена згідно Аюрведе - найдавнішої науці світу, чиє знання про властивості рослин, натуральної красу і здоров'я перевірено тисячоліттями. Над рецептурою працює потомствений лікар - аюрведи. Не містить синтетичних барвників, ароматизаторів та ароматизаторів (продукція Khadi містить натуральні ефірні масла).

Не містить силікону, парафіну та інших речовин отриманих шляхом перегонки сирої нафти (мінеральне масло). Використовується екологічна (вторинно-перероблюється) і біологічно розкладається упаковка. Процес виробництва косметики Khadi® є безпечним для навколишнього середовища.