Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

KosMystik

KosMystik - Ізраїльська косметика на основі мінералів Мертвого моря. 100% натуральне походження гарантовано!

КосМістік пропонує вам випробувати чудовий ефект продуктів Мертвого моря і його цілющий дар для тіла і душі, насолодитися його лікувальними і естетичними властивостями. КосМістік створив для жінок нову концепцію глобального догляду за тілом, засновану на останні тенденції, автентичності і 100% гарантії натурального походження. Ми назвали нашу марку Кос, в ім'я славного бога Мертвого моря, джерела життя і основи всієї косметики.

Вода Мертвого моря містить надзвичайно високу концентрацію 26 різних мінералів. Завдяки своїм якостям, мінерали є регуляторами і активаторами багатьох важливих клітинних функцій. КосМістік розробили особливу продукцію, яка дозволяє мінералів легко проникати в епідерміс і таким чином, ефективно здійснювати сприятливе і лікувальну дію. Ці мінерали, в основному магній, кальцій, бром, натрій, хлор і олігоелементи (стронцій, йод, літій, цинк, сульфат і інші) беруть участь у метаболізмі, стабілізуючи рівень зволоженості шкіри. Молекулярна структура мінералів дозволяє утримувати вологу нашої шкіри.

Продукція КосМістік представляє широку гаму засобів по догляду для лікування волосся і шкіри голови, обличчя і всього тіла, шкіри рук і ніг, також масла для ванн і масажу. Вся гамма заснована на елементах і мінералах Мертвого моря: Мінеральна Глина, Мінеральні Солі, мінералізованих Концентрована Вода, свіжі і мелені Водорості, багаті вітамінами і амінокислотами, Мікроводорості і натуральні пом'якшувальні засоби такі як, масло мигдалю, Оливкова олія, масло Жожоба, сезамовими масло, масло Макаді та інші ефірні масла.