Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

L’Oréal

L'Oréal Paris найвідоміший Французький бренд надає винятковість своїх продуктів всім жінкам і чоловікам.

З моменту свого народження марка малює сьогодення і майбутнє краси з допомогою відомого в усьому світі слогана, який є синонімом самоповаги: «Адже я цього варта»

Засновником компанії Л'Ореаль є Ежен Шуеллер. У 1907 році в результаті своїх досліджень Ежен Шуеллер створив першу синтезовану фарбу для волосся, яка здійснила справжній прорив у перукарському мистецтві.

Основою для створення найбільш передових і технологічних продуктів є фундаментальні наукові дослідження. Якість продукції підтримується за допомогою єдиних найвищих стандартів і не залежить від країни виробництва.

L'Oreal Paris сьогодні - це глобальний бренд, що включає в себе декоративну косметику, засоби для догляду за волоссям, за шкірою обличчя і тіла і сонцезахисний догляд. У кожній з цих категорій L'Oreal Paris по праву називають експертом, так як саме ця марка пропонує унікальні рішення для краси найвимогливіших жінок різного віку.

L'Oreal Paris втілює в собі французький шик і елегантність. Посланницями краси L'Oreal Paris є найкрасивіші жінки світу - Клаудіа Шіффер, Енді Макдауел, Летиція Каста, Катрін Деньов, Міла Йовович, Наталі Імбрулья, Шарліз Терон, Верджінії Ледуаен, Бейонс і багато інших.