Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Naobay

Натуральна і органічна косметика Naobay (Наобай), створюється в місті Валенсія, Іспанія.
Косметика, яка не тільки дбає про людей і навколишне середовище, але в той же час доступна, з простим дизайном, хорошою упаковкою і, найголовніше, ефективної по дії!

Naobay використовуються тільки натуральні і органічні інгредієнти (Арганова масло, оливкову олію або масло шипшини), натуральні емульгуючі системи, які отримують з цукрової тростини. 

Косметика Naobay природна, ефективна і безпечна в застосуванні. Її виробництво ведеться у відповідності з європейськими екологічними стандартами Ecocert.

Для виготовлення ємностей використовується деревина, яка виробляється з відходів лісової промисловості (вся тара сертифікована стандартом FSC).

У Naobay відсутні консерванти, синтетичні барвники, парабени, силікони, мінеральні масла, генетично модифіковані інгредієнти, лаурет сульфати натрію, формальдегіди, діоксини, Етоксильоване матеріали, парафін, вазелін, ізотіазолінони.

NAOBAY (Natural And Organic Beauty And You) - молодий бренд, створений сім'єю ентузіастів з Іспанії. В даний час виробництвом натуральної та органічної косметики Наобей керують два брати, інженер-технолог і вчений-фармацевт. У своїй продукції вони втілюють своє бачення косметичних продуктів - з натуральних компонентів, в оригінальній упаковці, яка повністю переробляються.