Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Nua

Nua (Нуа) - Італійська професійна косметика по догляду за волоссям. Це унікальна марка, девізом якої є любов до краси і волоссю. Продукція NUA поєднує простоту в користуванні, високу якість і ефективність. Для виготовлення косметичних засобів використовуються лише натуральні та безпечні компоненти, що пройшли контроль безпеки в сертифікованих установах України та Італії.

Склад екологічно чистої косметики складається з 95% натуральних інгредієнтів. Активні компоненти, що входять до складу продукції NUA, забезпечують накопичувальну дію засобів, що сприяє поступовому і впевненому поліпшенню стану не тільки волосся, але і шкіри голови.

Крім того, продукція містить інноваційний комплекс амінокислот, фруктози і глюкози, що надає волоссю силу і еластичність. А рідкісні активні компоненти, такі як масло льону, масло оливи, стовбурові клітини соняшника, масло зародків пшениці і т.п., глибоко відновлюють, захищають і зміцнюють волосся. Вся лінія продуктів розроблена з використанням новітньої вакуумної технології, яка допомагає зберегти природність і корисні властивості всіх інгредієнтів.