Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Odaban

Антиперспірант ODABAN (ОДАБАН) виготовляється у Великобританії, компанією Bracey's Pharmaceutical ще з 1971 р. ОДАБАН визнаний найпотужнішим і надійним засобом від підвищеної пітливості. Це засіб широко поширене серед людей страждають гіпергідрозом ( підвищене потовиділення ), як в самій Великобританії, так і в усьому світі.

ОДАБАН можна застосовувати для усунення сильної пітливості будь-яких ділянок тіла. Його наносять на область пахв, долонь, обличчя та ніг. Він бореться не тільки з гіпергідрозом, але і з його побічними ефектами - неприємним запахом поту і подразненням шкіри.

Антиперспірант ODABAN (ОДАБАН) - це перший засіб, який потрібно спробувати тим, хто намагається усунути сильне потовиділення. ОДАБАН є найбільш надійним, результативним і, найголовніше, безпечним засобом від гіпергідрозу.

Його особливість полягає в тому, що він не блокує роботу потових залоз, а перерозподіляє потовиділення на інші ділянки тіла. Активні речовини цього засоба сприяють випаровуванню виділеного поту в тих ділянках тіла, де немає підвищеної пітливості. Також надлишки поту за допомогою Одабан виводяться через сечовидільну систему. У результаті ті місця, де спостерігався гіпергідроз, залишаються сухими на тривалий час. При цьому не спостерігається появи надмірної пітливості на інших ділянках тіла.

Універсальний спрей ODABAN

Виробник: MDM Healthcare Ltd & Bracey's Overseas Ltd (Великобританія)

  • Найефективніший засіб в боротьбі з гіпергідрозом
  • Здатний захищати Вас від підвищеної пітливості протягом 10 днів після нанесення!

Лосьйон для рук ODABAN

Виробник: MDM Healthcare Deutschland GmbH (Німеччина)

  • Ефективний засіб тривалої дії для боротьби з підвищеним потовиділенням долонь.

Порошок для ніг і взуття ODABAN

Виробник: MDM Healthcare Deutschland GmbH (Німеччина)

  • Активний захист від запаху ніг і взуття.