Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Rolland

Rolland - професійна Італійська косметика по догляду за волоссям. Унікальний бренд в сфері перукарського мистецтва, що відрізняється своїм підходом до якості і еко складу продукції. Компанія володіє своєю фермою в Болоньї, яка вирощує рослини спеціально для створення ефективної і безпечної продукції по догляду за волоссям.
Вирощує, збирає урожай і створює есенцію з 12-ти типів лікарських рослин. Розмарин, меліса, шавлія, чебрець, м'ята і безсмертник вирощені з любов'ю на власних полях. Рослини обробляються без використання хімічних речовин і розчинників, весь процес обробки рослин полность екологічний, що перетворює їх в біодинамічні інгредієнти.

Також Лабораторія створює продукцію на основі своїх власних формул, досліджень, відкриваючи нові властивості рослин, що робить продукцію не повторимой, безпечної для здоров'я і кращою в своїй сфері. У складі косметики Ролланд: Біодинамічні ефірні масла, Біодинамічні гідролати і мікронізовані біодинамічні екстракти, солюбілізірованних біодинамічні екстракти.