Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Ryor

Ryor - Чеська натуральна трав'яна косметика для домашнього та професійного використання. Продукція Риор розробляється у власних лабораторіях компанії, до складу якої входять активні, ефективні речовини на основі рослинних екстрактів. Ці речовини направлені на вирішення проблем шкіри обличчя, тіла і волосся.

Виробництво і використання продукції відбувається відповідно до сучасних тенденцій в косметології. Чеська косметика Ryor з натуральними екстрактами пропонує широкий вибір як домашніх, так і професійних продуктів для догляду за шкірою і тілом. Найбільш популярними і ефективними стали дві спеціальні лінії - Luxury Care, з високим вмістом активних речовин і Caviar Care, що містять екстракт ікри.

Метою компанії залишається виробництво косметики високої якості за доступною ціною. Не так давно, компанія більш комплексно поставилася до процесу збереження здоров'я шкіри і випустила додаткові продукти, такі як натуральне харчування (не нагрітий або хімічно оброблене), зване Elixir of Life, а також спеціальні деокси-чаї, які є невід'ємною частиною догляду за шкірою і формування здорового тіла.