Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

Sea of Spa

Sea of ​​SPA - Ізраїльська косметика на основі солей і грязі Мертвого моря. Лінія для обличчя збагачена Омега-3, 6 і 9, мінералами Мертвого моря, екстрактом морських водоростей дуналіелла (Dunaliella), маслами моркви і обліпихи. Ця унікальна формула допомагає зміцнити й підтягти шкіру, скоротити кількість глибоких зморшок. Стимулює процеси відновлення шкіри, сповільнюючи поява нових зморшок.

Фахівці лабораторії Sea Of Spa зібрали в лінійці продуктів Body Care для тіла всі цінні натуральні інгредієнти: мінерали, водорості Мертвого моря, екстракти лікарських рослин, фруктові кислоти, ефірні масла, необхідні для якісного і ретельного догляду за вашою шкірою. Активні інгредієнти засобів для волосся: натуральна гряз Мертвого моря, масло обліпихи, мінерали Мертвого моря, екстракт Алое Віра і ромашки, вітаміни А, Е, магній - допомагають вирішити проблеми шкіри голови і волосся, ефективно зміцнює коріння, роблячи волосся м'якими і ніжними, як шовк.

Вся продукція сприятливо впливає на шкіру, дає відмінні результати, зберігає здоров'я і молодість. Ви відчуєте приємні аромати, легкість і зволоження з кожного дотику!