Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

VALMONT

VALMONT (Вальмон) - Швейцарська високотехнологічна косметична марка класу люкс заснована в 1985 році на базі клініки VALMONT, що гарантує ефективність, безпеку, комфорт і задоволення.

VALMONT являє собою лінію косметичних продуктів для інтенсивного догляду за шкірою, що сприяють підтриманню життєво важливих функцій шкіри та активізації внутрішньоклітинного обміну, спрямованих на відновлення ослаблених функцій шкіри, пов'язаних зі старінням.

Фахівці лабораторії VALMONT включили Потрійну ДНК в поєднанні з РНК до складу косметичних засобів, завдяки унікальному впливу цих молекул на шкіру. Потрійна ДНК - це ДНК із збереженою молекулярною структурою і збагачена трьома життєво важливими для шкіри мікроелементами (Ca, Na, Mg) і що володіє властивостями інтенсивного зволоження (підтримка ідеального рівня зволоженості шкіри), енергізаціі, (стимуляція клітинної активності і регенерації), антиоксидантним ефектом і захистом від сонячної радіації.

ДНК і РНК разом з Водою Льодовикових джерел і екстракти рослин з самого серця Швейцарських Альп гарантують видимі і тривалі результати.