Активні компоненти
Вік
Вид продукції
Призначення
Тип шкіри

White Mandarin

Натуральна косметика White Mandarin (Білий Мандарин) - як і кожна жінка, за своєю природою унікальна. Вона проводиться виключно на основі рослинного походження, що є важливою умовою ефективності засобу.

White Mandarin (Білий Мандарин) не містить продуктів нафтохімії, SLS і SLES, силіконів, парабенів, синтетичних ароматизаторів і барвників, здатних завдати шкоди вашій шкірі і волоссю, а також здоров'ю.

Косметика White Mandarin (Білий Мандарин) - це турбота про Вашу красу, молодості і здоров'я.

Серія натуральної косметики "Цілющі трави" виробляється на основі пророслих злаків. Проросла пшениця може вирішити цілком всі проблеми, пов'язані з шкірою : жирність, сухість, лущення, комедони і акне, старіння, тьмяний колір обличчя, млявість, стимулює ріст волосся, чудово підвищує їх еластичність, зміцнює і лікує їх коріння. 

Серія натуральної косметики "Медова" виробляється на основі меду. Бджолиний мед добре живить, пом'якшує і вітамінізує шкіру. Мед має здатність посилювати приплив крові до шкірної тканини, а це, як відомо, підвищує тонус шкіри, покращує колір обличчя, збільшує її харчування.

Серія натуральної косметики "Сакська глина" проводиться на основі глини з Сакського озера. Сіль Сакського озера і віджимання Сакської грязі надають омолоджуючу і очищаючу дію, підвищують тонус і покращують кровообіг шкір , стабілізують енергетичний обмін, стимулюють відновлювальні процеси і нормалізують баланс жиру, що робить шкіру ще більш гладкою і пружною, наповнюючи сяйвом здоров'я, молодості і краси.

Серія натуральної косметики "Цитрус" виробляється на основі цитрусів, і наповнена всім необхідним і незамінним джерелом підтримки краси та здоров'я. Насамперед, цитрусові корисні для шкіри, тому що в них містяться два найпотужніших природних антиоксиданту - вітамінів С і Е. Вони захищають шкіру від старіння і втрати вологи, беруть участь у розвитку двох найважливіших для шкіри видів волокон : колагену і еластину, а значить, допомагають нашій шкірі завжди бути молодою і пружною.