Доставка і Оплата

Оплата

Доставка

Переказ на карту Приватбанку. Оплату можна здійснювати в Приват24, відділеннях, терміналах, банкоматах Приватбанку.


Оплата за допомогою WebMoney. Оплату можна робити через інтерфейс WebMoney або скористатися терміналом iBox.
  • WMZ гаманець: Z281313302170

Почтовий переказ. Нова Пошта

Оплатити замовлення можна в будь-якому відділенні Нової Пошти, безпосередньо при отриманні замовлення. Нова Пошта проінформує Вас повідомленням через СМС про те, що Вас чекає посилка на складі. Радимо забрати посилку якнайшвидше, оскільки через 5 днів посилка повертається назад до Києва. Зверніть увагу, що Нова Пошта стягує комісію 20 грн + 2.5% від суми за переказ коштів відправнику.

Почтовий переказ. Ін Тайм

Оплатити замовлення можна в будь-якому відділенні Ін Тайм, безпосередньо при отриманні замовлення. Ін Тайм проінформує Вас повідомленням через СМС про те, що Вас чекає посилка на складі. Радимо забрати посилку якнайшвидше, оскільки за тривале зберігання Ін Тайм стягує додаткову плату або повертає посилку назад нам. Зверніть увагу, що Ін Тайм стягує комісію 15грн + 2% від суми за переказ коштів відправнику.

Почтовий переказ. УкрПошта

Оплатити замовлення можна на пошті, безпосередньо при отриманні замовлення. Пошта проінформує Вас повідомленням про те, що у Вашому відділенні зв'язку Вас чекає посилка. Зверніть увагу, що пошта стягує комісію 5% за переказ коштів відправнику.

Готівкою кур'єру 

Оплата кур'єру здійснюється в національній валюті України в момент доставки товару.

Термін доставки Новою Поштою - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 400 грн вартість доставки всього 30 грн, при сумі замовлення від 400 грн - доставка безкоштовно!

Термін доставки Укрпоштою - мінімум 4-5 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 400 грн вартість доставки всього 25 грн, при сумі замовлення від 400 грн - доставка безкоштовно!

Термін доставки Автолюксом - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 400 грн вартість доставки всього 25 грн, при сумі замовлення від 400 грн - доставка безкоштовно!

Термін доставки Інтаймом - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 400 грн вартість доставки всього 25 грн, при сумі замовлення від 400 грн - доставка безкоштовно!

Кур'єром по Києву

Перед приїздом кур'єра наш менеджер обов'язково узгодить з Вами час доставки замовлення. Кур'єрська доставка відбувається в робочі дні з 10-00 до 18-00. При сумі замовлення до 400 грн вартість доставки - 30 грн, при сумі замовлення від 400 грн - доставка по Києву безкоштовно!

 

Повернення товару. Згідно Закону про Захист прав споживачів, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.