Доставка і Оплата

Оплата

Доставка

Переказ на карту Приватбанку. Оплату можна здійснювати в Приват24, відділеннях, терміналах, банкоматах Приватбанку.


Почтовий переказ. Нова Пошта

Оплатити замовлення можна в будь-якому відділенні Нової Пошти, безпосередньо при отриманні замовлення. Нова Пошта проінформує Вас повідомленням через СМС про те, що Вас чекає посилка на складі. Радимо забрати посилку якнайшвидше, оскільки через 5 днів посилка повертається назад до Києва. Зверніть увагу, що Нова Пошта стягує комісію 20 грн + 2.5% від суми за переказ коштів відправнику.

Почтовий переказ. УкрПошта

Оплатити замовлення можна на пошті, безпосередньо при отриманні замовлення. Пошта проінформує Вас повідомленням про те, що у Вашому відділенні зв'язку Вас чекає посилка. Зверніть увагу, що пошта стягує комісію 5% за переказ коштів відправнику.

Готівкою кур'єру 

Оплата кур'єру здійснюється в національній валюті України в момент доставки товару.

доставка Новою Поштою

Термін доставки Новою Поштою - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 900 грн вартість доставки всього 70 грн, при сумі замовлення від 900 грн - доставка безкоштовно!

доставка Укрпоштою

Термін доставки Укрпоштою - мінімум 4-5 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 900 грн вартість доставки всього 45 грн, при сумі замовлення від 900 грн - доставка безкоштовно!

доставка кур'єром по КиєвуКур'єром по Києву

Перед приїздом кур'єра наш менеджер обов'язково узгодить з Вами час доставки замовлення. Кур'єрська доставка відбувається в робочі дні з 10-00 до 18-00. При сумі замовлення до 900 грн вартість доставки - 70 грн, при сумі замовлення від 900 грн - доставка по Києву безкоштовно!

 

Повернення товару. Згідно Закону про Захист прав споживачів, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.