Доставка і Оплата

Оплата

Доставка

Переказ на карту Приватбанку. Оплату можна здійснювати в Приват24, відділеннях, терміналах, банкоматах Приватбанку.


Почтовий переказ. Нова Пошта

Оплатити замовлення можна в будь-якому відділенні Нової Пошти, безпосередньо при отриманні замовлення. Нова Пошта проінформує Вас повідомленням через СМС про те, що Вас чекає посилка на складі. Радимо забрати посилку якнайшвидше, оскільки через 5 днів посилка повертається назад до Києва. Зверніть увагу, що Нова Пошта стягує комісію 20 грн + 2.5% від суми за переказ коштів відправнику.

Почтовий переказ. Justin

Оплатити замовлення можна в будь-якому відділенні Justin, безпосередньо при отриманні замовлення. Justin проінформує Вас повідомленням через СМС про те, що Вас чекає посилка на складі. Радимо забрати посилку якнайшвидше, оскільки за тривале зберігання Justin стягує додаткову плату або повертає посилку назад нам. Зверніть увагу, що Justin стягує комісію 15грн + 2% від суми за переказ коштів відправнику.

Почтовий переказ. УкрПошта

Оплатити замовлення можна на пошті, безпосередньо при отриманні замовлення. Пошта проінформує Вас повідомленням про те, що у Вашому відділенні зв'язку Вас чекає посилка. Зверніть увагу, що пошта стягує комісію 5% за переказ коштів відправнику.

Готівкою кур'єру 

Оплата кур'єру здійснюється в національній валюті України в момент доставки товару.

доставка Новою Поштою

Термін доставки Новою Поштою - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 800 грн вартість доставки всього 60 грн, при сумі замовлення від 800 грн - доставка безкоштовно!

доставка службою Justin

Термін доставки службою Justin - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 800 грн вартість доставки всього 50 грн, при сумі замовлення від 800 грн - доставка безкоштовно!

доставка Укрпоштою

Термін доставки Укрпоштою - мінімум 4-5 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 800 грн вартість доставки всього 40 грн, при сумі замовлення від 800 грн - доставка безкоштовно!

доставка Автолюксом

Термін доставки Автолюксом - 1-2 робочих дні з моменту відправки. При сумі замовлення до 800 грн вартість доставки всього 50 грн, при сумі замовлення від 800 грн - доставка безкоштовно!


доставка кур'єром по КиєвуКур'єром по Києву

Перед приїздом кур'єра наш менеджер обов'язково узгодить з Вами час доставки замовлення. Кур'єрська доставка відбувається в робочі дні з 10-00 до 18-00. При сумі замовлення до 800 грн вартість доставки - 60 грн, при сумі замовлення від 800 грн - доставка по Києву безкоштовно!

 

Повернення товару. Згідно Закону про Захист прав споживачів, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. Товар не може бути повернутий після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.