Відповіді на питання

Я не знайома з усіма брендами у Вас на сайті, а як же вибрати собі догляд, не знаючи, що це за продукт. Як можна купувати кота в мішку?

Милі дами, щоб не купити кота в мішку, зверніться за консультацією до нашого фахівця, який знайомий з усіма брендами і асортиментом магазину. Викладіть суть вашої проблеми, який у Вас тип шкіри, вік, які проблеми потрібно вирішити і який бажаєте досягти результат, який ціновий діапазон вам підходить. А щоб допомогти вирішити і зрозуміти вашу проблему, опишіть, як і чим зазвичай ви доглядаєте за шкірою. Виходячи з цього, ми підберемо вам догляд, який, рекомендований буде саме для вашої шкіри, збереже Ваше здоров'я та красу. Вам потрібно просто описати проблему, все інше за вас зробить фахівець естетист по косметології.Отримати консультацію ви можете за тел: (050) 935-88-24, (096) 158-06-60 або написавши на info@lucy.org.ua та скайп lucy.org.ua

На сайті представлена оригінальна продукція?

Так, в інтернет - магазині Lucy представлена тільки оригінальна продукція. Ми дорожимо своєю репутацією, і надаємо своїм клієнтам якісну продукцію і послуги.

Ви можете мені надати сертифікат якості товарів для догляду?

Так, ми працюємо з офіційними представниками на Україні і можемо вам надати сертифікати якості. Вам потрібно вказати в коментарях до замовлення, що бажаєте побачити сертифікат. При доставці замовлення, ви зможете ознайомитися з документом.

Які гарантії, що ви відправите моє замовлення після оплати?

Lucy.org.ua гарантує 100% відправку вашого замовлення після оплати. Ми дорожимо вашим часом, фінансами і довірою. Нам важлива не просто ваша покупка, а надання якісних послуг і товарів. Ваша думка, наша репутація. Наша мета, щоб ви отримали задоволення в процесі придбання товарів і довіряли нашому інтернет ресурсу, повертаючись до нас знову і знову. Оплачений товар відправляється на протязі 1-3 днів після отримання грошей, залежить від того на якому складі знаходиться товар.

Можна товар замінити після покупки?

Товари, представлені в нашому магазині, входять до переліку непродовольчих товарів, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Якщо на упаковці відсутня целофанова плівка ( т.зв. слюдірованіе ), то це не означає, що товар підроблений, так як у багатьох парфумерних ароматів і косметиці, упаковка в плівку не передбачена виробником. Багато помиляються, вважаючи відсутність плівки ознакою підробки. Якраз плівка і може приховувати підробку, тому що перевірити вміст при купівлі Вам не дадуть. Розвіяти сумніви і підтвердити наявність плівки, можна у фірмових магазинах.

Коли я можу отримати своє замовлення?

Терміни доставки озвучить менеджер індивідуально по кожному замовленню. У середньому на доставку товару по м. Києву і відправку замовлення в ін міста досить 1-3 дні.

А можна приїхати до Вас і вибрати? Де ви знаходитесь?

Ми знаходимося в Києві, але на даний момент у нас немає торгового залу, в якому був би представлений весь асортимент магазину. Вибрати можна у нас на сайті і замовити з доставкою за адресою.

Чому в магазині і вдома парфуми іноді пахнуть по-різному?

Аромат парфумів розкривається поступово, тому в магазині Ви могли вловити початкові ноти і ноти серця, а вже вдома відчути нижні ноти. До того ж, приміщення парфумерних магазинів просякнуте запахами безлічі косметичних продуктів, які впливають на наше сприйняття. Тому краще всього брати з собою пробник аромату і тестувати його вдома, в спокійній обстановці.

Чи означає, що парфумерія підробка, якщо на ній немає голограми?

Голограма - це всього лише фірмовий знак, що вказує на торговельну марку, якої належить даний товар. Налічіе даного знаку, так само як і його відсутність, не є приводом для визнання товару оригінальним або оригінальним. Ця наклейка - свідчення прав на реалізацію, отриманої на підставі Закону України " Про охорону прав на знаки для товарів і послуг". Компанія, в даному випадку наш постачальник, займається реалізацією продукції, а не її виробництвом, і про підробку абсолютно не говорить. Закон України про "Захисту прав споживачів" містить чітке формулювання, що характеризує підроблену (фальсифіковану) продукцію : " Фальшива - продукція, виготовлена з порушенням технології або з неправомірним використанням знака для товарів і послуг, чи копіюванням форми, упаковки, зовнішнього оформлення ". Таким чином, товари, що не належать до цієї категорії, але при цьому не мають наклейок торговельної мережі ( не виробляючий зазначений товар !!) Ні за яких умов не можуть бути визнані підробкою і фальсифікацією!

Що таке тестер? Чому його ціна нижча?

Тестер - це товар, який надається в магазинах для демонстрації товару. Як пробний варіант. Але в нашому випадку, це товар не для проби, а для покупки. Тестери йдуть без брендової упаковки, у звичайній картонній упаковці, як правило без кришки. Всі тестери ідентичні оригінальним парфуму і йдуть в повному обсязі. Ціна нижче тільки через упаковку. Хоча за своїми якостями і споживчими властивостями повністю відповідає аналогу у фірмовій упаковці.

Якщо вам не потрібно якісне оформлення, не бентежить простота зовнішнього вигляду тестера, то купувати його набагато вигідніше. Особливо, коли знаком аромат. Так само це і відноситься до декоративної косметики. Якщо ви бачите, що зазначено Тестер, не бійтеся, товар новий, тільки у спрощеній упаковці.